tak cienko to wygląda po 3,05 jest chyba do oddania 16k a popyt jak na lekarstwo może Tyrek i Gotsun to wezmą w dzierżawę, cały majątek jest wart 9 mln euro a i tak nikt tego od Niemca kupic nie chce, poprostu developer nie ma co sprzedawać a może biurowiec w Grodzisku został... a biurokracje przeniesc do baraku na Ukrainie ????