Ktoś was z siłą do kupna zmusił ? Kapitał zawsze wędruje od tych co im się spieszy do tych co mają pieniądze i czas. Chcieliście szybko zarobić , nie wyszło to trzeba było sprzedać , ustawić stop los na -8% itp. Tak teraz zbierać będą od nie cierpliwych co oddadzą ze stratą . Jak rosło to nikt się nie zastanawiał tylko kupował na wyścigi , teraz też tak będzie a zarobią jak zawsze nieliczni !