Tak o Swiss i Rovicie już pisałeś że wysokie duże zadłużenie jednak ja je kupowałem ale brak popytu i nie ma komu sprzedać, po za tym wg. mnie te spółki coś robią i powinny być droższe, jeśli Danks do końca tyg. nie spadnie tak do 0.70 to będę duże ilości brał po 0.79-0.8