Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,60 zł , zmiana od tamtej pory: -38,27%
Pełna zgoda ghost-man. Ja straciłem sporo czasu na tej spółce,ale też dużo się nauczyłem,na szczęście udało mi się wyjść bez straty,bo w pewnym momencie miałem spory pakiet akcji licząc na nowe rozdanie,ale ten space symulator pozbawił mnie złudzeń i uświadomił że ci panowie nie mają odpowiednich kompetencji i w dodatku lekko mówiąc zdaża im się mijać z prawdą. Jak by się tak przyjrzeć to żaden z projektów nie został doprowadzony do końca w dodatku zmarnowali potencjał jaki był w tankbatle to mógł być triger a tak mamy wiele gier które nie są w pełni ukończone i wiele szumnych obietnic.
  • Gra Autor: ~Dante
  • Re: Gra Autor: ghost-man
  • Re: Gra Autor: ~Figo
  • Re: Gra Autor: ~Gracz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TBULL 0,00% 12,10 2022-05-24 09:48:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.