Druga pula dopiero rusza. Skoro oficjalne info poszło, że będzie beneficjentem to może coś z tego będzie....rynek już wycenił, brak bezpośrednich kontraktów. Tutaj nie ma co ulegać frustracji, tylko cierpliwie czekać, bo wiadomo w jakim kierunku to zmierza. A że będzie bujać to normalne. Trzeba sie nastawić że hura wzrosty narazie za nami na całym gpw, patrząc na dolca.