Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Glowa z ramionami?????

Zgłoś do moderatora
No dobrze, głowa z ramionami, czyli zapowiedź spadków...
Ale z czego ten BBC ma spadać????????
Samych aktywów mają dwa razy więcej niż obecna kapitalizacja.
Nie będę już wspominał o relacji obecnej ceny i wartości księgowej czy też o konserwatywnej polityce funduszu odnośnie produkowania akcji (tych akcji jest mało), albo też o tym, że na samym dnie bessy BBC kosztował chwilkę nieco poniżej 1,50 zł.
Pomińmy także niski ff i choćby zaangażowanie Pioneera..
Więc , jak ktoś uważa , że to śmieć ... niech sprzedaje...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERA 10,00% 1,10 2020-10-20 16:40:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.