Mam sentyment do spółki. Miałem jej pierwsze PP, wcześniej zarobiłem sporo%. Ale to prehistoria. Dziś widzę... ciemność. Może i jest niezła w stosunku do konkurencji, ale 2009 to będzie rok kłopotów na rynku developerskim, chyba nikogo nie muszę przekonywać. Niedługo więcej będzie przykładów jak ten: http://www.dfinvent.pl/