Perspektywy są takie, że... mamy przed sobą rekordowe w historii spółki wyniki za Q3 i Q4, więc skończ fanzolić. Takie są fakty, ale niestety wadą Bowim jest to, że jest notowana na polskiej giełdzie. I tutaj to spółdzielnia spekuły zdecyduje o przyszłości kursu.