Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,87 zł , zmiana od tamtej pory: 192,81%

Re: Gett perła w koronie

Zgłoś do moderatora
Jeszcze jedna runda finansowani i to raczej jakaś duża sumka wchodzi w grę, a potem przeszacowanie i IPO w 2018 mam nadzieję.
"This will also likely mean that Gett — which raised $300 million from Volkswagen last year — will be r.aising another large round this year to fuel that "
http://www.forbes.com/sites/briansolomon/2017/04/26/gett-buys-juno-for-200-million-uniting-would-be-uber-competitors/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MCI -1,37% 28,90 2025-11-18 16:22:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.