Nikt z trzeźwo myślących nie sprzeda ani jednej akcji...co najwyżej dokupi przy panicznej graczy wd...czy ewakuacji!!!. Im mniejsza ich w tym papierze świtka, tym lepsza w przyszłości przebitka!!! :-)) ERG to nauka dla graczy...wd...czy! Nie kupować na hura, nie grać..tylko inteligentnie inwestować i spokojnie na swój zysk z inwestycji poczekać!!!