oszustem jestes ty który dalej namawia ludzi na kupno akcji które są upychan prze kilku wiekszosciowych . to normalne z podbitka po spadku jest ale to dalsza dystrybucja , ci co wiza zchodza z haka a nowi sa nabijani z tym ze teraz bedzie bolec bo odbicie nie bedzie szybkie ponowne