Jeszcze raz powtarzam i ostatni,po tych niektorych wpisach,myślałem ,ze to fajna spółka,i pójdzie ostro do góry,to było w połowie lutego,nastepnie okazało sie,że to nastepny papier toaletowy do grania,za duże ryzyko, a co ostatnio sie działo na forum to było wróżenie z fusów ,tak jak wcześnie pisałem,dziękuję i pozdrawiam,nie mam już tego syfu