Witajcie w maju...Czy ten piękny miesiąc będzie też piękny dla Ganta? Dzieją tu bardzo dziwne rzeczy... Zmiana zaangażowania w spółkę dużych graczy - spekulantów spowodowała taką huśtawkę poziomu kursu, że wielu, myśląc, że idzie zmiana trendu dokupiło akcje i teraz drapie się po głowie, myśląc...co dalej. Pisałem kilka razy, że tu na razie (do końca czerwca) nie należy robić nerwowych ruchów ani w jedną ani w drugą stronę...chyba, że ktoś lubi ryzyko...tacy mieli okazję do niezłych zysków. Co dalej...myślę, że zdania nie należy zmieniać. Jeszcze czeka nas kilka takich huśtawek przed zmianą trendu na wzrostowy lub całkowitą klapą... Ten, kto nie wierzy w w przyszłość spółki i wróży jej upadek powinien wyjść przy poziomie zbliżonym do 0,9....kto zaś ma jeszcze odrobinę optymizmu powinien zostać w spółce, bo może być tu jeszcze ciekawie...
Życzę wszystkim przyjemnej majówki i zapomnienia chociaż na te kilka dni o giełdzie...