No będzie się działo... Jak wprowadza wszystkie akcje do obrotu to zobaczycie niebo w piekle Haha
Po co ta nagonka? Tam jest wycena ponad dwa razy większa niż tutaj a straty ogromne i zero zysków. Wydmucha jak wiele innych na gamedev co zły PR robią branży.