Forum Forex +Dodaj wątek

Re: FX Imperium

Zgłoś do moderatora
My, Fx Imperium chcielibyśmy ustosunkować się do zarzutów zawartych w powyższym artykule.
Po pierwsze, chcielibyśmy zaznaczyć, że autor wprowadza w błąd pisząc o jakimkolwiek związku z firmą Alpha Finex. Tak, przyjęliśmy do siebie niektórych klientów, z pomocą ich opiekunów, ale na prośbę tych właśnie klientów. Posiadamy umowy zlecające przeniesie do nas wybranych kont podpisane przez ich właścicieli z pełną dokumentacją.
Jak jest napisane w artykule, p. Eyal P. został aresztowany w lutym, toteż nasza marka nie ma nic wspólnego z tym mężczyzną lub jakimikolwiek operacjami, które były związane z firmą Alpha Finex.
 
Firma Fx Imperium chciała tym wszystkim klientom zapewnić bezpieczeństwo i niezawodne miejsce do kontynuowania swoich działań, pod skrzydłami godnej zaufania firmy.
Wszystkie kłamliwe próby mające na celu połączenie nas z Alpha Finex są mylące i nieprawdziwe.
 
Po drugie, jeżeli jakikolwiek klient ma jakieś skargi, problem z kontem lub jakiekolwiek inne problemy to zachęcamy do wysłania nam wiadomości na email support@fximperium.com podając imię i nazwisko, numer konta, numer kontaktowy, abyśmy mogli jak najszybciej sprawdzić i wyeliminować dany problem. Pragniemy dbać o każdego klienta indywidualnie i pomagać mu w każdej sprawie, toteż ubolewamy, gdy o problemach dowiadujemy się z pełnych frustracji publikacji.
 
Dziękujemy za wyrozumiałość i zapraszamy do wyrażenia swojej opinii.
Zespół Fx Imperium