Dnia 2016-04-25 o godz. 14:45 ~Zaczadzony napisał(a):
> Przestraszeni już sprzedali po 0,16 aby odkupić po 0,17 taka ich logika ala guru kaziutek. Pozostali sprzedadzā po 0,20 I będā happi. Najwytrwalsi zarobiā minimum 300%.
Przewidujesz +300% a wręcz zapewniasz to dlaczego ie rozbierzesz 17gr? Zrób pierwszy krok i szarpnij śmiało.