Forum Forex +Dodaj wątek
Jedziemy na 4,50. A kto kupił po 6,05?
  • Funt Autor: ~borys
  • Re: Funt Autor: ~lukasz
  • Re: Funt Autor: ~bax
  • Re: Funt Autor: ~borys
  • Re: Funt Autor: ~hx
  • Re: Funt Autor: ~hehe
  • Re: Funt Autor: zxc1974
  • Re: Funt Autor: ~hx