Śmieciuch jak każdy inny papier na GPW , z jedną tylko różnicą . Jak poczekasz troche to zysk bedzie liczony w setkach procent czego nie bedzie na spółkach z WIG20 . Jest duże ryzyko bankructwa ale jeszcze nie teraz w momencie gdy spółka się rozwija i zgarnia z rynku pieniądze z nowych emisji . Jeśli kiedyś była dobrze wyceniona to i w 2012 roku na szczytach nowej hossy będzie będzie w podobnej cenie albo i drożej .
Do tego ta emisja z prawem poboru , za każde 100 tyś akcji można otrzymać 25 tyś PP . nic w tym dziwnego , że ktoś zbiera ...