Nie wiecie komu sprzedali, i boś, i cała reszta. Oni jak będa chcieli to cyrki zrobią i tylko rozdziawimy usta :D Jedno TFI sprzedaje, pokazuje zysk. Kupuje od nich drugie zarabia, sprzedaje i pokazuje zysk przed klientami. Od drugiego kupuje trzecie TFI i znowu gra idzie dalej.