Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,46 zł , zmiana od tamtej pory: 11,36%

Re: Fundusz sypie

Zgłoś do moderatora
Pytanie zasadnicze nie brzmi "kiedy przestaną sprzedawać", a dlaczego sprzedają przez rynek a nie w pakiecie czy nawet kilku pakietach. Czy nie ma chętnego na tak dobrą spółkę, przecież jest okazja? A może spółka wcale nie jest taka tania? Osobiście uważam że jest tania, ale powyższe wątpliwości mam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RELPOL 1,33% 6,08 2022-07-01 15:03:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.