Dnia 2023-05-08 o godz. 21:28 ~CoTo napisał(a):
> Jakie tu są fundamenty skoro spółka dzieląc się zyskiem w tydzień traci 20%. Chyba z przecenionej stali... Inwestowanie za granicą pod dywidendy w spółki z fundamentami praktycznie zawsze wiąże się z odrabianiem przez nie (przynajmniej częściowo) wartości odcięcia. Tutaj podwójne odcięcie nowość na giełdzie... To wygląda na jakiś wałek. Ktoś to wytłumaczy?
Wyniki poprzedniego roku były wyjątkowe, jednorazowe i nie do powtórzenia w kolejnych latach. Cena wróci to wyceny przed tymi wynikami.