Kto chce niech sprzedaje ale jedno jest pewne po ostatniej informacji jest o wiele wieksze zainteresowanie zakupu obligacji niż spółka chciała wyemitować. Uważam że wzrosty dopiero przed nami, ciekawe w jakim kierunku jeszcze spółka się rozwinie. Inwestycje są pewne!!