Bardzo proszę Moderatora o pozbawieniemglosu na forum niejakiego Swissa.
Takiego forumowicza nie powinno się tolerować.
Jestem z Brasterem od początku i wielokrotnie byłem obrażany przez tego człowieka.
Chyba nie o to chodzi na forum by promować psychopatów ?
Pozdrawiam