Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,56 zł , zmiana od tamtej pory: 48,15%
Gdzie można sprawdzić że VIN został usunięty (czyli jak mniemam sprzedany) z portfela BOŚ ? Z góry dziękuję za odpowiedż.
  • FUD Autor: ~aber
  • Re: FUD Autor: ~SLAWEK
  • Re: FUD Autor: ~aber
  • Re: FUD Autor: ~SLAWEK
  • Re: FUD Autor: purple_haze
  • Re: FUD Autor: ~aber
  • Re: FUD Autor: ~KONRAD
  • Re: FUD Autor: ~Dedalus
  • Re: FUD Autor: ~aber
  • Re: FUD Autor: ~Dedalus

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VINDEXUS -0,44% 11,20 2025-09-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.