Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,60 zł , zmiana od tamtej pory: -1,02%

Re: Free float

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-07-13 o godz. 22:16 ~Janek napisał(a):
> Przepraszam, niedoczytałem, że WEM posiada już tylko 1,058% akcji, choć na kilku znanych portalach w tym na Bankierze w dalszym ciągu widnieje ich udział na poziomie 7,811%.

WEI nie posiada już żadnej akcji, nie rejestrują się na walne, 1,5 roku temu wyszli z akcjonariatu w całości

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOMPAP -3,00% 19,40 2021-09-21 13:17:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.