Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,40 zł , zmiana od tamtej pory: -71,72%

Re: fotowoltaika zimą

Zgłoś do moderatora
Napisałem,ze z jednego kwp zainstalowanej mocy uzyski to 1000kwh energi rocznie.
Jeśli dla ciebie te uzyski są za małe nie instaluj i tyle.
Jeśli stopa zwrotu z zainwestowanego kapitału ,przy dzisiejszych cenach prądu (a ceny bedą wyższe)to dziś 12-15 %to mało,nie instaluj.
Co do magazynowania,to ten prąd z nadwyżki który wychodzi poza licznik jest od razu sprzedawany przez operatora,a licznik to wszystko zlicza i tyle.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -0,26% 3,79 2026-04-09 16:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.