I mają swoje własne ekipy montażowe, nie jakiś podwykonawców z łapanki. Zasięgnijcie opinii u ludzi, którzy mają założone panele przez inne niepoważne firmy. Większość narzeka na niekompetencje monterów. Przykładowo, mój sąsiad musiał interweniować bo te majstry chciały puścić kabel napięciowy przewodem spalinowym, czaicie?