Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,80 zł , zmiana od tamtej pory: 25,80%

Re: formularz 1042-S

Zgłoś do moderatora
a w xtb musze sie przekopac przez excella bo nie powiedzieli tylko rzucili dane źródłowe za cały rok i wszystkie spółki
tak sie zastanawiam...
skoro nawet maklerzy nie wiedzą i róźnie biura to interpretują..
to może wrzucic amerykański pit do systemu i po prostu potraktować jako koszt
urząd może się zgodzi a może nie
może kara nie bedzie jakas straszna xd
w koncu ostatnio mówią że podatnik nie bedzie z zasady traktowany jak przestępca

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HUUUGE -1,46% 23,65 2025-12-22 11:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.