Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Formuła8 S.A. [NC]

Zgłoś do moderatora
Dnia 2012-11-02 o godz. 15:19 ~samochodziarz napisał(a):
> Dnia 2012-11-02 o godz. 09:12 ~oloo napisał(a):
>
> prezes zabiera wam akcje :)
>
> http://www.newconnect.pl/index.php?page=raporty_spolek_ESPI
> >
> &ph_main_content_start=show&ph_main
> _content
> _id=46903

Dobre :)
....................................

nie wiem czy dobre :), wg mnie prezio daje info, albo kupujecie albo zastosuję wam art. 418 KSH, a potem sprzedam to co jeszcze nie wprowadzilem po innej wyzszej cenie innym inwestorom...., tak mi sie wydaje, ze tak moze byc, wiec zastanówcie się nad zrucaniem akcji po takiej cenie jak ostatnio !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
8FORMULA 2,22% 0,46 2016-03-22 12:01:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.