Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  149,50 zł , zmiana od tamtej pory: -8,36%

Re: Fixing.

Zgłoś do moderatora
A ten co sprzedawał na fixingu uznał że to dobra okazja czy nie ?
Jak dzieci aby ktoś kupił ktoś musi ktoś sprzedać.
To że ktoś kupił 5000 akcji o niczym nie świadczy, równie dobrze możesz napisać: zjazdu ciąg dalszy bo ktoś sprzedał 5000 akcji.
Na kolejnej pięknej sesji spółka nie dość że nie rośnie to jeszcze dość mocno spada a wy się cieszycie że ktoś kupił na fixie, cały dzień ktoś kupował i sprzedawał.... :))
  • Fixing. Autor: ~namor
  • Re: Fixing. Autor: ~Radosny
  • Re: Fixing. Autor: ~Wtopiony
  • Re: Fixing. Autor: ~Radosny

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAINBOW 2,93% 137,00 2026-05-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.