Dodatkowo warto zobaczyc na rubryke z zapasami, skok na ponad 9mln, a wczesniejsze raporty pokazywaly zaledwie ponad 1mln.
Wyglada na to ze sprzet byl kupiony w duzych ilosciach ale nie zdazyli tego zafakturowac, dlatego "zaledwie" 40mln przychodow w 3q rozliczeniowym.
Zapowiada sie zatem kumulacja w 4q.