Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  66,02 zł , zmiana od tamtej pory: 49,95%

Re: Fintech

Zgłoś do moderatora
A ten dalej bez akcji i na dyskusje mu się zebrało.
Czy na forum CDR też ludzi uświadamiasz?
Najpierw pisaliście, że wyniki są jednorazowe, więc się nie liczą... Potem jak spółka zaczęła zarabiać co roku te same kwoty a na dodatek jeszcze je poprawiać, to problem ze kurs wzrósł.

Aktualnie jest kapitalizacja firmy ok. 7 mld zl przy zarobkach rocznych niemal 1 mld zl i według mnie nadal jest niska (dla porównania np. spolka CDR).

Teraz pytanie do ciebie, to jaka wg. ciebie powinna być kapitalizacja firmy przy niemal 1 mld zl czystej gotówki zysku rocznie skoro kwestionujesz nawet aktualną?

Od razu daj dla przykładu spółkę, która ma zysk roczny na podobnym poziomie, jak XTB, a ma mniejszą od niej kapitalizację i dodatkowo jest to firma z tej samej branży.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTB -2,94% 99,00 2026-05-04 17:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.