Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  67,00 zł , zmiana od tamtej pory: 18,21%

Re: Filozofia inwestowania w spółki dywidendowe wg. Januszy ...

Zgłoś do moderatora
a) dochod z dywidendy opodatkowany jest 19 % ryczaltem
b) jesli dochod z zysku kapitalowego oraz z pozostalych zyskow Pit-36,37 iprzekracza 1 mln PLN opodatkowany jest dodatkowo 4 % podatkiem ponad kwote 1 mln zlotych

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCROKITA 4,21% 79,20 2021-06-14 17:00:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.