Qubic już pokazuje możliwości, a czas Fdgames się zbliża, efekt synergii zrobi swoje. Niedowiarkom będzie łyso. Dodam że praca zespołowa podbija /pomnaża osiągnięcia jednostek. Dobre pomysły wymagają na dzień dzisiejszy wsparcia , "adopcja" jest skutecznym narzędziem. Nie oczekuję kilkuset procent natychmiast, bo potrzeba na to czasu, ale zakładam dynamiczny wzrost obu spółek.