No nie wiem :P PlayWay stoi na symulatorach i ma się coraz lepiej więc no ... dead on arrival są Twoje komentarze i posty z dupy xD
No ale cóż, jedni inwestują bo mają czym, a inni mają tak nudne życie, że szczytem ich ambicji jest spamowanie forum bankiera :D