micu he he he p.Misiewicza też zaproszę o ile zechce z moiego zaproszenia skorzystać, a tak sobie myslę że szwab czy jak to zwiecie grubas jeszcze wam obniży kurs groclina bo to za drogo jak na ta spółkę c/wk to prawie jeden 1 a np zepak ma tylko 0,18, solar 0,17 itp i to są spółki z potencjałem wzrostu a nie groc hi hi..