Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,60 zł , zmiana od tamtej pory: -70,17%
Dnia 2021-04-23 o godz. 11:23 ~gniotpospolity napisał(a):
> Cwaniactwo a nie skup. Pewnie puszcza na słupa a ten mu zaniża . 290k po 0,69,teraz 180 po 0,62 .
>
> Miała byc informacja odnośnie skupu w wza punkt 7 też niema bo po co ,olać akcjonariuszy.
>
> Ile to skupil 75k . Uczciwy skup to wzrost kursu a na gniotach to własnie widac ..
>
> Czemu czata prezez nie zrobi z akcjonariuszami było by wile pytań.
>
> Niema co udawać że ma nas w poważaniu od dawna. Poprzedni rok kurs nie nógł ruszyć bo proeza przy pieorszej podbitce wystawiał apkiety i 2,3 miliona wyładował w rynek.
>
> Nie bedę udawać że nas dyma zwyczajnie.
>
> Kiedyś to się elkop nazywało = spółka patrowicza i też tak sypali , całe espi zawalone raportami o wywalaniau od lat.
> Gdzie ta poprawa .
> Teraz sobie uwalaja kurs byle zebrac tanio bo akcjonariat niema niestety sił co pokazuje popyt.
>
> Skup akcji czy kpina !
> 470k zbyte
> 75k nabyte
>

Jest to reaalny scenariusz tylko dziwią mnie niektore leszcz ,mją obraz jak to wyglada a od 0,90-1zł ciagle chwalą ,poklepują jak to cudownie.

Szczególnie ten osobnik pod nikime 200mln pomimoże kurs z 1zł zleciał na ,60gr ciagle zachwala,niedawno przy 0,80 pisał że to niebywała okazja nabyć te akcje a gdy mu pisali że pojecia niema to śmiał się, tak samo się smiał na 0,9 gdy realizowano zyski na tym badziewiu pisał ze ci co sprzedają - zaznaczam w okolicy 0,90gr nie znają się na zarabianiu.
Co teraz im powiesz bo mają gotówkę w portfelu 200mln a ty kupowałeś gorące kartofle oid nich.
Ciągle udajesz że jest ok od tych 0,9 a ludzie z ciebie maja beke ,było się nie śmiać .
Przyznaj się do błedu i zdejmij worek z głowki albo skoncz udawać ze jest ok i prezes dba o ciebie bo na ciebie i reszte wiadomo co robi.

A czata nie zrobi bo go zasypia pytaniami o to sypanie i nic z niego nie wyjdzie.

Napisal ktorys do prezesa co jest powodem tego wywalania akci pomimo skupu,moze pismo zbiore wrobcie.

Zareagował na pismo,odpisal,zsypcie go mailami zobaczycie co wam powie, najpielj zadzwonic ,na wza jechac ale po co,lepiej udawac że jest ok a kurs tonie.

  • Fakty Autor: ~Hehe
  • Re: Fakty Autor: ~200mln
  • Re: Fakty Autor: ~Paweł
  • Re: Fakty Autor: ~Udd
  • Re: Fakty Autor: ~Maniek
  • Re: Fakty Autor: ~Sugardady
  • Re: Fakty Autor: ~asdf
  • Re: Fakty Autor: ~Hehe
  • Re: Fakty Autor: ~200mln
  • Re: Fakty Autor: ~Zbierający
  • Re: Fakty Autor: ~Gargamellus
  • Re: Fakty Autor: ~jan
  • Re: Fakty Autor: ~invest1
  • Re: Fakty Autor: ~gniotpospolity
  • Re: Fakty Autor: ~gniotpospolity
  • Re: Fakty Autor: ~off
  • Re: Fakty Autor: ~Krzysiek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENRG 4,76% 0,18 2024-11-15 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.