przykro mi src ze zostales na peronie bez akcji dobrze Ci tak niedlugo kolejne umowy i znow pociag Ci odjedzie hihi Twojej naganianie przez 2lata tu nic nie dalo a miales tyle okazji kupic tak nisko wypad nad swoje gowna plggroup i softblue nie masz akcji to sie nie udzielaj zasmiecasz tylko watek spolki..