Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  137,90 zł , zmiana od tamtej pory: 53,15%

Re: Ewakuacja

Zgłoś do moderatora
Najważniejsza wiadomość z dzisiaj to wcale nie wyniki (choć istotne - niby poniżej konsensusu, ale pamiętajmy że rzutem na taśmę pod koniec lipca odpisali od zysku rezerwę 243 mln na frankowiczów, inaczej wyszłoby powyżej 1.65 mld zysku), czy ale to że jest wdrażania nowa strategia spółki - która ma dawać dywidendę. Jeśli PEO będzie przeznaczać 75% zysku na dywidende, co sprawdzimy w 25 roku, do tego regularnie, to będzie świetną spółką dywidendową.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKAO 1,88% 216,80 2026-01-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.