Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EUR/PLN mega zasieg DO JOJO

Zgłoś do moderatora
O co chodzi z tym CALL?? Obstawiłeś w ten sposób wzrost EURO do PLN???? Mógłbyś objaśnić?