Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EUR/PLN i USD/PLN DO BAX

Zgłoś do moderatora
BaX napisz jak Twoim zdanie zaleci Euro/PLN i kiedy korekta może się wydarzyć???? Napisz proszę bo chciałbym sprzedać trochę euro bo zarabiam w euro i nie chcę oddać za tanio!!