Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EUR/PLN Do BAX

Zgłoś do moderatora
BAX Pisałem Ci z miesiąc+ temu że czytałem który mówił, że na koniec Lutego Euro 4.32 no jest.
Jak sądzisz będzie szansa na odbicie na 4,50 czy już tylko down. Co tam technicznie widzisz.