Spółka wybierze to co bedzie dla niej z korzyścią w długim terminie.
Odsylam do wywiadu - nie zależy nam na jednomiesięcznym wzroście (kapitalizacj) o set %, skłaniamy się do modelu wzrostu wartości drogą jaką przeszedł CDR.
Aby prowadzić szczegółową analizę co się bardziej opłaci, trzeba byłoby siedzieć przy negocjacjach gdzie to obie strony muszą mieć podobne oczekiwania co do ewentualnej przyszłej współpracy.
Co tu pisać tu trzeba być cierpliwym gdyż/ponieważ to jest wczesny rozwój spółki. Grube tematy warte grube $ - pasze eko , opryski eko, gdzie generalnie cały wysokorozwiniety swiat idzie w tą stronę. Rok, dwa czy trzy nie poznamy spółki.