Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,05 zł , zmiana od tamtej pory: -62,50%

Re: Espi po walnym

Zgłoś do moderatora
Tak tak konkrety na koniec. ..jaki koniec ...który koniec.... KONIEC JEST WLASNIE TERAZ. Ostatnia droga to sprzedaż akcji Rafako która już się dokonuje sztuka po tylko 67gr hehe jak to się dokona to będzie koniec ? Nie ma pracowników działalność zawieszona układ zerwany miliardy długu brak kasy skalar sprzedany .... ENDE 818 mln akcji po 5 gr buhahaha DNO ... Tylko czekać aż KNF to zawiesi.a później zdejmie z giełdy ... Ale wtedy napiszesz że to dalej nie jest koniec bo masz akcje na koncie a jak ci znikną z konta to napiszesz że to nie koniec bo będziesz się sądził buhahaha

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBG 5,88% 0,02 2024-09-25 12:19:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.