Max, poza obrażaniem i straszeniem jest jeszcze logika. Były bankowiec jak już. Ja tu jestem od stycznia, pamiętam podobnych gagatkow na Asbisie, KGHM. Nie zrozumiałeś chyba, że chodzi mi o bazę surowcowa. Od referendum każda kolejna informacja jest z mojej perspektywy korzystna. Nawet Pawlowe "kocopoly" o Debiensku się ziściły. Mnie nie zwabiły wizję short squeeze ale zmiana fundamentów. Nigdy nie kupowałem po 33-34. Nikomu w przeciwieństwie do Was nie mówię co ma robić ale cykle to cykle i jakąś podejrzanie duża jest ta pożyczka.