Dnia 2026-06-25 o godz. 08:12 ~Stary napisał(a):
> Anuluj :W sam środek racji napisane :-)) nawet jakby Warren buffeet wszedł do rady
Nie, z Warrena Buffett bym się nie śmiał. Ale gdyby w radzie nadzorczej pojawił się Donald Trump, to .... to już inna liga śmiechu.
Donald Tramp nie możliwy? Dla Bipofund nie ma rzeczy niemożliwych, więc Donald Trump w radzie nadzorczej? Czemu nie!