Dnia 2026-06-11 o godz. 16:47 ~ził napisał(a):
> https://espiebi.pap.pl/node/724744
>
> Od dziś nie ma Rosjan w akcjonariacie , co to znaczy ?
> Chyba droga otwarta do kontraktów w Polsce i UE .
==========================================================
Skąd wiesz kto nabył akcje : rosjanie , polacy ?
Nic dobrego raczej się nie dzieje, to już kolejna wielka wyprzedaż akcji prze dużych akcjonariuszy i to mających wiedzę o kondycji spółki - Sergiusz Pietrosz - Członek Rady Nadzorczej zbyła łącznie ponad
24 mln akcji za średnio 63 Grosze ( wartość księgowa wg ostatniego raportu 0,57 Groszy)
Volumen 24 076 306,34
Wartość 38 157 029,00 PLN
Wartość na akcję : 0,63 PLN
Zysk (strata) netto za 3 miesiące !!!! 691 tys PLN = 230 tys PLN miesięcznie
( okres od 2026-01-01 do 2026-03-31 Zysk (strata) netto 691 tys ) to tyle co malutka firma !!!
Wartość księgowa na jedną akcję (w zł) 0,57 !!!! ( 57 Groszy !!!)