Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,95 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
Dnia 2026-03-03 o godz. 12:05 ~Gemssm napisał(a):
> A było głosowanie? Znowu jedziesz na przypuszczeniach co by było gdyby?

Specjalnie dla Ciebie ujmę to prościej. Spółka zawiera umowę inwestycyjną w sprawie dokapitalizowanie w zamian za obligacje i warranty sub.pod pewnymi warunkami, jednym z nich jest uchwała o warunkowym podwyższeniu kapitału zakładowego większością trzech czwartych głosów w obecności co najmniej jednej trzeciej kapitału zakładowego.Okres zobowiązania umowy 36 miesięcy. NWZA z powodu braku kworum nie przegłosowuje stosownej uchwały. Odpowiedzialny i transparentny zarząd po walnym publikuje komunikat w którym odności się do omawianej kwestii, czy umowa jest dalej wiążąca, czy też strony odstępują od umowy. Tyle, i aż tyle w kontekście wczorajszego komunikatu. Mam nadzieję, że wyjaśniłem to w miarę klarownie.
Robek potrafi przeczytać ze zrozumieniem, natomiast Ty widzisz gdziesz przypuszczenia. ;)
  • Espi Autor: ~Bart
  • Re: Espi Autor: ~daszek
  • Re: Espi Autor: ~Autor
  • Re: Espi Autor: ~daszek
  • Re: Espi Autor: ~Gemssm
  • Re: Espi Autor: ~daszek
  • Re: Espi Autor: ~Gemssm
  • Re: Espi Autor: ~daszek
  • Re: Espi Autor: ~Robek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DEFENCEH 3,05% 0,84 2026-03-10 16:46:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.