Dnia 2022-06-09 o godz. 14:55 ~Free napisał(a):
A może szykują się na kontakt duży z metalurgicznymi z Ukrainy. To by było coś.
Ja przez ten ostatni rok nabrałem zaufania do działań tego zarządu. Co prawda nie robią nic na pokaz i ,,pod publiczkę'', ale działają zdecydowanie profesjonalnie. Dlatego szczerze powiem, że obecny kurs akcji jest mi po części obojętny. Wkrótce wezmę 150 tys. dywidendy, później 30 tyś dywidendy zaliczkowej jesienią, a za rok liczę również na 150-250 tys. dywidendy. Na chleb z musztardą wystarczy. A kurs niech sobie w międzyczasie spadnie do 8 zł, to dobiorę jeszcze 20 tys. akcji pod przyszłoroczną dywidendę.