z tym przyłączem to coś jest nie tak. Mam znajomego w gazie i rzadko kiedy się zdarza że aż taki poślizg jest więc dla mnie to prezes leci w kulki. Miało być do czerwca a już nie wspomnę że powinno być ukończone w 2020r tak było w umowie. Do tego też bym się nie zdziwił że z GPU mieli poślizg.